PALMİYE HASTANESİ’NDEN BAŞARILI TATBİKAT

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Özel Palmiye Hastanesi personellerini bilinçlendirmek amaçlı AFAD destekli “İşyerleri İçin Afet Bilinci Eğitimi” kapsamında bir dizi seminer ve tatbikat gerçekleştirdi.
Hatay İli Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nden Şube Müdürü Şerife Akçal ve Arama Kurtarma Teknisyeni Cihat Aksu tarafından Özel Palmiye Hastanesi İş Güvenliği Uzmanı Uğur Nural ile beraber hastane personeline ‘Temel Afet Bilinci, Temel Yangın Bilgisi ve Taşınabilir Yangın Söndürme Cihazı Kullanımı’ konularında; Palmiye Hastanesi Konferans Salonunda sinevizyon destekli eğitim verildikten sonra, “Deprem ve Yangın” tatbikatı gerçekleştirildi.
Hastane personelinin yoğun katılım gösterdiği seminer sonrasında tatbikatlar başarı ile sonuçlandı. Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Yılmaz Şahutoğlu konu hakkındaki düşüncelerini şu şekilde dile getirdi; “Palmiye Hastanesi yönetimi olarak hasta ve çalışan güvenliği açısından kurumsal anlamda Hatay il afet ve acil durum müdürlüğü koordinasyonunda gerekli bilgilendirme eğitimi ve tatbikatı başarıyla gerçekleştirdik. Hizmet kalitesi kadar güvenlik konusunda çok ciddiye aldığımız bir husustur. Bunun için emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma ve müdürlük yetkililerine teşekkür ediyorum.”
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>