KIZILAYCI GELİN İLKYARDIM GÜNÜ’NDE EVLENDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Türk Kızılayı İskenderun Şubesi İlkyardım Eğitim Merkezi Müdürü ve eğitmeni Elif Demir ile Emin Demir, ‘9 Eylül Dünya İlkyardım Günü’nde dünya evine girdi.
Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi İlkyardım Eğitim Müdürü ve Eğitmeni Elif ve eşi Emin Demir ilkyardım gününü kutlamayı ve ilkyardım konusunda farkındalık oluşturmayı ihmal etmedi. Elif- Emin Demir çifti İskenderun Melodi düğün salonunda gerçekleştirilen düğünlerinin tarihini 9 Eylül Dünya İlkyardım Günü’nde gerçekleştirdiler. Düğün salonuna gelinlik ve damatlığın üzerine Kızılay yeleği giyerek giren çift bu özel günde ilkyardım farkındalığı oluşturmaya çalıştılar. Genç çifte Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi’ndeki gönüllüler de düğündeki ilkyardım farkındalığına katkı sundular.Bu arada Türk Kızılay’ı İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay da, Elif Emin Demir çiftini bu özel günde farkındalık yaratmak adına düğünlerini bugünde gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Türk Kızılay’ı olarak ilkyardım konusunu çok önemsiyor, düzenlediğimiz kurslarla bu bilinci, daha geniş kitlelere yaymaya çalışıyoruz. Bu yılki temamız da ‘Ev kazaları’, bu yönde insanların eğitilmesi, bilinçlendirilmesi için yurt genelinde Türk Kızılay’ı çalışmalar yapacak. Kızılay Şubesi İlkyardım Eğitim Müdürü ve Eğitmenimiz Elif ve Müstakbel Eşi Emin Demir’i kutluyorum” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>