‘GÜZELLİK’ BUDUR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Aura Güzellik Merkezi Sahipleri Müge Güler ve Serap Çam ile Atasay Kuyumculuk adına Nuriye Fırat, Down Sendromlu 120 çocuğa ayakkabı hediyesinde bulundu. Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil’in katılımı ile birlikte İskenderun Down Cafe’de Down Sendromlu çocuklar yararına bir program düzenlendi.

Program öncesinde bir konuşma yapan Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil, ”Engelli kardeşlerimizin İskenderun’da yaşamaktan mutlu olmalarını sağlamak bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır. Engelli vatandaşlarımızın toplumla bütünleşmelerini, işgücüne katılmalarını sağlamak için gayret gösteriyoruz. Onların sorunlarını, sıkıntılarını dinliyor, çözüm yolları arıyoruz. Sık sık onlarla ve aileleri bir araya geliyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Belediye Başkanımız bizleri yalnız bırakmıyor. Down Cafe’ye ilgi her geçen gün artıyor. Tüm vatandaşlarımızı buradaki güzel ortamı görmeye davet ediyorum. Bu vesile engelli çocuklarımıza desteklerinden dolayı Aura Güzellik Merkezi sahipleri Müge Güler ve Serap Çam ile Atasay ATASAY kuyumculuk adına Nuriye Fırat’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. Aura Güzellik Merkezi sahipleri Müge Güler ve Serap Çam ile Atasay kuyumculuk adına konuşan Nuriye Fırat ise “Böylesine güzel bir programda bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Down Sendromlu çocuklarımıza ayakkabı hediyesinde bulunuyoruz. Her zaman engelli kardeşlerimizin yanındayız. Çalışmalarında yapan Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil’e başarılar diliyoruz” şeklinde görüş beyan ettiler. Yapılan konuşmaların ardından Down Sendromlu çocuklara ayakkabı hediyesinde bulunuldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>