YÜZYILIN BAĞIMLILIĞI TEKNOLOJİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Körfez Lions Kulübü, Gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde Derinlik Psikoterapi Merkezinde Uzman Psikiyatr Dr. Suat Yiğit tarafından “Teknoloji Bağımlılığı Gençleri Nereye Götürüyor” konulu interaktif bir bilgilendirme toplantısı yaptı.
Yaşları 8 ile 17 arasında değişen yaklaşık 30 genç ve öğretmenlerinin katıldığı toplantı zaman zaman soru cevap şeklinde devam ederken ilginin yoğun olduğu gözlendi. İskenderun Körfez Lions Kulübü Dönem Başkanı Ln. Gülser Yiğit ‘’İskenderun Körfez Lions Kulübü olarak gençlerimize her zaman destekleyeceğimizi başka projeler ile de sürdüreceğiz. Gençler bizim geleceğimizdir. Teknoloji bağımlılığı da günümüzün en sıkıntılı bağımlılığı olduğu için, bu konuda gençlerimizi dönem dönem bilgilendiriyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.’’ dedi. Kulüp üyelerinin katılımcılara yaptıkları ikramlar ardından toplantı sona erdi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>