KURBAN SATIŞ YERİ HAZIRLANIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da Kurban Satış yerinin hazırlandığını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Akçay mahallesi hal pazarı yanında hazırlanmakta olan kurban satış alanında incelemelerde bulundu. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Kurban bayramına yaklaşık bir ay kaldı. Bizlerde belediye olarak halkımızın rahatlıkla kurban alabilmelerini sağlamak amacı ile kurban satış alanını belirledik. Ekiplerimiz sahanın etrafını çevirecek. Satış alanında zemin düzenleme çalışmaları yapılacak. Başlatılan çalışmaların bitiminden sonra vatandaşlar daha düzenli bir yerde kurban alımı yapabilecekler” dedi.

EKİPLER GÖREV BAŞINDA OLACAK
Bölgede olması muhtemel trafik yoğunluğu içinde tedbirlerin alınacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bu konuda zabıta ekiplerimiz ile emniyet görevlilerimiz iletişim halinde. Alan içerisindeki satış yerleri de çizilerek numaralandırılacak. Sahanın su giderleri ve diğer temizlik ile ilgili işlemler temizlik işleri müdürlüğümüz tarafından takip edilecek. Amacımız vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesini sağlamak” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>