‘BİRLİKTE RAHMET VAR’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun İlçe Gençlik Merkezi’nde genç kardeşimizin ezan okunmasıyla başlayan iftarı AK Parti eski yönetim kurulu üyelerinden Sultan Daban verdi.
Birliğin, beraberliğin, dayanışmanın ve kardeşliğin daha da hakim kılınması münasebetiyle Sultan Daban sofrasında parti ilçe eski teşkilat başkanlarını, kadın ve gençlik kolları üyelerini aynı masada buluşturdu. Bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecede verilen iftarda, saygı, sevgi ve bütünlük hakimdi.Eller semaya açılarak rabbimize kardeşlik ve dayanışma için dualar edildi..İftar sonrası misafirlerine hitaben kısa bir açıklamada bulunan ve gönül sofrasını açan Sultan Daban, böylesi mübarek Kadir Gecesinde davetine icabet gösteren tüm dava arkadaşlarına teşekkür etti.. Daban bu günlerin ihtiyaç olan bütünlüğe vesile olmasını dileyerek katılan herkese şükranlarını iletti.. Eski başkanlar, kadın ve gençlik kolları üyeleri ise, “Biz azalttık, Allah çoğaltsın” diyerek sofrasının her zaman rahmetli ve bereketli geçmesini dilediler.
Haber: Mustafa TOPAL

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>