BELEN’E YENİ BİR SİMGE DAHA..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


DOĞAKA tarafından finanse edilen Belen Kaymakamlığı ile belediyenin ortaklığında yürütülen “Seyr-i Belen Yürü ve Dinlen” projesi kapsamında Şehitler Abidesi mevkiinde yaptırılan “Seyir Terası” bahçesine Kaymakamlığımızca yürütülen çevre düzenlemesi çalışması kapsamında dev harflerden oluşan ve ilçemizin simgesi haline gelecek olan ‘BELEN’ yazısı yaptırılarak Şanlı Türk Bayrağımız göndere çekildi. Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın yaptığı açıklamada; Belen merkezinde, seyir anlamında en güzel mevkiinin, çöp ve hafriyat atıklarının döküldüğü atıl bir alandan kurtarılarak, Seyir Kafe Teras projesi ile taçlandırdıklarını belirtti.
Kaymakam Aydın, Belen’i ziyarete gelecek vatandaşların, doğa ve deniz manzarası ile hoş bir vakit geçirmelerini hedeflediklerini ifade ederek, tesislerin hayırlı olmasını diledi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>