OTOBÜSLE ‘SAHİLDE PTT MOBİL’ HİZMETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


PTT her geçen gün kendini geliştirerek, vatandaşlara hizmeti adeta ayağına götürüyor. İskenderun Merkez Postane Mobil uygulamasının hizmete girmesi, müşteriler için büyük bir kolaylık sağlıyor.
Özellikle yoğunluk ve yaşlı olan vatandaşlar düşünülerek hazırlanan bu uygulama günümüzde ciddi manada olumlu tepki almaya başladı. İskenderun Sahil kordonunda otobüsün içerisinde hizmet veren PTT şubesi, fatura ödeme kolaylığı sağlıyor. Oldukça modern ve güvenli bir şekilde tasarlanan araç, İskenderun Belediyesi Spor Kompleksi’nin önünde haftanın belirli günlerinde hizmet verecek. Postane Müdürü Basri Sapmaz, haber ekibimize mobil hizmet hakkında bilgiler verdi. Sapmaz, “Vatandaşlarımızın ayağına kadar hizmeti getirdik. PTT kurumu olarak merkez şubelerimizde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler artık sahilde bulunan gezmeye gelen ve yolu düşen tüm vatandaşlarımızın aklına gelen tüm hizmetler burada yapılmaktadır. Mobil aracımızı sahilde konuşlandırmamız hem vatandaşların kolaylığı açısından hem de tapu ve enerjisa kurumuna yakın olmasından dolayıdır” dedi. Haftanın en az üç gün sahilde hizmet verecek olan PTT Mobil hizmetinin verilmesinden dolayı vatandaşlar, memnuniyetini dile getiriyor.
Haber/Foto: Cuma KESEROĞLU

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>