BAHRİYELİLER YEMİN ETTİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı tarafından tertip edilen 2017/2 Uzun Dönem Celp Erleri’nin Yemin Töreni, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya’nın katılımıyla gerçekleşti. 
Törene; Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Deniz Üs Komutanı Deniz Kurmay Albay Aykar Tekin, Deniz Er Eğitim Alay Komutanı Deniz Piyade Albay İbrahim Özdoğan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Çağın Taşkın, askeri personel ve asker aileleri katıldı.
İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı’nda temel askerlik eğitimini tamamlayarak yemin eden 4 bin bahriyeli asker, törenin ardından aileleri ile hasret giderdi. Kaymakam Kılınçkaya ve diğer protokol üyeleri de askerlerin ve ailelerin yaşadığı gurur ve heyecana ortak oldu.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>