MODERN EVLER’DE PARKE DÖŞENİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada, çalışmaların Modern Evler’de devam ettiğini söyledi. İskenderun’u yaşanabilir bir yer haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Sokaklarımızı daha modern bir görünüme kavuşturuyoruz. Yapılan çalışmalardan vatandaşlarımızın son derece memnun olması, bizleri de mutlu ediyor” açıklamasında bulundu.

‘MUHTARLARIMIZLA İLETİŞİM HALİNDEYİZ’
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun Belediyesi olarak imkânlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızdan gelen her türlü talebi değerlendirerek, çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Muhtarlarımız ile iletişim halinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızdan gelen her türlü talebi ve öneriyi önemsiyoruz. Yapacağımız hizmetlerde her zaman vatandaşlarımızın görüşlerine başvuracağız, onların taleplerini değerlendireceğiz” şeklinde konuştu. Modern Evler Mahallesi Muhtarı Mehmet Mustafa Gözüküçük ise yaptığı açıklamada yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>