1919 GÖNÜLLÜ İLE ANITA ‘ATATÜRK’ İMZASI!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


19 Mayıs ruhunu yeniden şahlandırmak adına 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 15:00’te, 1919 Gönüllü ile İskenderun Atatürk Anıtı Alanı’nda ‘K. Atatürk’ imzası yapılacak. “Genç Sarı Zeybekler Komitesi”nin üstlendiği bu organizasyon ile Akdeniz Bölgesi Rekoru kırılacak ve bu sayede İskenderun’un adı tüm ülkede duyulacaktır.
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda yapılacak olan etkinlikte bütün katılımcılara siyah tişört, siyah şapka ve o günün hatırasına bir de anı madalyası dağıtılacaktır. Rekor kırılmasının hemen ardından düzenlenecek olan Elleran Elvis Konseri ve Gençlik Şöleni ile rekor kutlamaları sona erecek. Bu rekoru kırma etkinliğine katılmak isteyen Atatürk Sevdalıları, 1919gonullu@gmail.com adresine mail atarak veya 0 553 611 00 12 numaralı telefona mesaj atarak başvuru yapabilecek.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>