‘KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ İHTİYAÇTIR’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Özel Yükseliş Okulları ve Türk Kızılayı işbirliğiyle yapılan kan bağış kampanyasına, veli ve öğretmenler yoğun ilgi gösterdi.
Sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği büyük duyarlılıkla dikkat çeken Yükseliş Okulları örnek bir çalışmaya daha imza attı, kan verdi.
“Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” sloganıyla hareket eden Türk Kızılay’ı ile Yükseliş Okulları velilerin ve öğretmenlerin destekleri için teşekkür etti.
İskenderun Özel Yükseliş Okulları Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “Kan, kaynağı insan olan bir maddedir. Temini tamamen gönüllülük esasına dayanır. Hayati bir öneme sahip olan kan için Türk Kızılay’ı sürekli kampanyalar düzenliyor. Daha önce kan bağışı kampanyalarına destek veren okulumuz ve personelimiz bu kez de bu kampanyayı destekledi. Kan bağışında bulunan tüm velilerimize, gönül dostlarımıza ve Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay’a verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>