BİRÇOK BÜYÜK KULÜBÜN GÖZÜ ARSUZLU FUTBOLCULARDA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk futbolunun yetiştirdi değerli hocalardan Samet Aybaba, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir çok büyük takımda hoca olarak görev yapmış ve Türk futboluna büyük katkıları bulunan Samet Aybaba, özellikle Arsuz’daki spor kulüplerinin adeta bir futbolcu fabrikası gibi olduğunu, bir çok büyük kulübün ve hocaların gözünün Arsuz’daki futbolcular üzerinde olduğunu ifade etti.

Kaymakam Musa Sarı da gerek ilçe turizmi ve diğer hususlar hakkında gerekse de futbol konusunda Samet Hoca’ya bilgilendirmelerde bulundu. Samet Hocanın da bölgedeki kulüplerden bir çok futbolcuyu büyük kulüplerde değerlendirdiğini bu nedenle gerek Arsuzlu hemşerilere ve gerekse de Türk futbolu adına kendilerine teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Selçuk İnan ve İsmail Köybaşı gibi gençlere örnek teşkil eden daha bir çok futbolcunun birinci lig takımları ve diğer büyük kulüplerde oynamak suretiyle gençlere örnek olduklarını ifade eden Kaymakam Sarı, teknik direktör Aybaba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Ziyarette Kaymakam Sarı ve Teknik Direktör Aybaba’ya, Kaymakam Refiki Erdem Karanfil ve Rhossus Kafe sahibi Behçet Özen de eşlik etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>