YMM HALİT ARSLAN’A TEŞEKKÜR BELGESİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Vergi Haftası nedeniyle Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol mükellef ziyaretlerinde bulunuyor.
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, en yüksek vergi veren mükelleflerden Yeminli Mali Müşavir Halit Arslan’a teşekkür belgesi takdim etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol; beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getiren gönüllü uyum seviyesi yüksek mükellefleri iş yerlerinde ziyaret ederek, sunulan hizmetlere yönelik görüş ve önerileri dinliyor.

Bu kapsamda, en yüksek vergi veren mükelleflerden Yeminli Mali Müşavir Halit Arslan’ı yerinde ziyaret eden Başkan Erol, “Yeminli Mali Müşavirimiz Sayın Halit Arslan’a Hatay’a yaptığı hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Devletimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bununla birlikte vergisini düzenli olarak ödeyen vatandaşlarımıza da vergilendirilmiş bol kazançlar diliyorum” diyerek, teşekkür belgesi takdim etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>