İSKENDERUN EKSPRES NAKLİYAT’TAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Toplumsal konularda, her zaman yardım konusunda en önde olan ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan firmalarımızdan İskenderun Ekspres Nakliyat, Elazığ’daki depremzedelerimize 1 Tır kumanya yardımı yapıyor.

Bu soğuk kış günlerinde evini kaybeden vatandaşlarımıza yardımlarıyla içimizi ısıtan İskenderun Ekspes Nakliyat, daha önce de sınır hattındaki askerlerimize yardım için Mehmetçik Vakfı’na kurban bağışında bulunmuştu.

İskenderun Ekspres Nakliyat bu kez de Elazığ için seferber oldu. 1 Tır dolusu kumanyalar istiflendi ve tırlara yüklenerek Elazığ’ daki vatandaşlarımız için yola çıktı. Kendi araçlarıyla Elazığ’a gönderdikleri kumanyalar orada devlet yetkililerimiz aracılığı ile Elazığlı yurttaşlarımıza verilecek.

İskenderunlu firmamızın bu zor günlerde böylesine anlamlı yardımı halkımızın da gönlünü fethederken, birlik ve beraberliğimize bir tuğla daha koydu. Haber: Mustafa TOPAL

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>