5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR’DA HEDEF ŞAMPİYONLUK!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele eden 5 Temmuz İskenderunspor, 2. Lig ekibimiz Hatayspor ile yaptığı açılış maçıyla taraftarlarının karşısına çıktı, yeni sezona ‘merhaba’ dedi.

Genç ve dinamik bir kadro kuran 5 Temmuz İskenderunspor, muhteşem bir törenle sezonun kapısını açtı.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, 5 Temmuz Belediye Başkan Yardımcısı ve İskenderunspor Kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal, başkan yardımcıları Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven, Kulüp As Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, YK Üyesi Suat Alpaydın ile kalabalık bir taraftar grubu katıldı.

Maçtan önce taraftarlara pilav ve tatlı dağıtılırken, her iki takım oyuncuları bir süre sahada alkışlar eşliğinde ısındı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun. Her iki takıma başarılar diliyorum. Dostanı ve centilmence bir maç olsun. Biz İskenderun olarak daha üst liglerde olmak durumundayız. Hep birlikte İskenderun sporu hak ettiği yere getireceğiz. Siz sporcularımıza ve teknik heyete güveniyoruz. Özlenen ve beklenen İskenderunsporu en iyi konuma getirmek için çalışacağız. Sizlerden isteğimiz takıma var gücünüzle mücadele edin. Başarı ondan sonra gelecektir. Her zaman yanınızdayız. Taraftarlarımızın bundan sonra yapması gereken ise bu stadı doldurmak ve takıma destek vermek” dedi.

Konuşmaların ardından İskenderunspor ile Hatayspor, 5 Temmuz Stadı’nda özel maçta karşı karşıya geldi. İskenderunspor’un yeni transferleri ilk defa kendi stadyumlarının çimlerinde sahne aldı. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>