KAYMAKAM YÖNDEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, HBB tarafından düzenlenen 35. Erhan Aksay futbol turnuvasına verdiği destek ve katkılarından dolayı İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş adına bir teşekkür plaketi takdim etti.

Kaymakam Yönden’i makamında ziyaret ederek Başkan Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın selamlarını iyi dileklerini ileten genel sekreter yardımcısı Taygun Cantürk, “Geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvasında, gösterdiğiniz çaba, hassasiyet, katkı ve desteklerinizden ötürü başkanım adına bu plaketi takdim etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak halka hizmet odaklı ve vatandaş memnuniyeti eksenindeki çalışmalarını yaşamın her alanında sürdürmeye devam edeceklerini ifade eden Taygun Cantürk, “Hizmetlerimizin yerine ulaşması noktasında duyarlı, özverili ve gayretli çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sıkıntıların giderilmesi noktasında her zaman olduğu gibi karşılıklı görüş alışverişinde bulunup uyum içinde çalışmak öncelikli prensibimizdir. Bu duygular içerisinde başkanımız Sn. Lütfü Savaş’ın selamlarını iletiyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan ziyaretten memnun olduğunu kaydeden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Hepimizin amacı vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Bu çerçevede kurumlar arası işbirliği ve uyum önemlidir. Nazik ziyaretiniz ve Sn. Lütfü Savaş başkanım adına verdiğiniz plaket için teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>