HİZMETLERİ TIKAYAN DEĞİL, YARDIMCI OLAN BİR EKİP OLACAĞIZ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi öncesinde bir araya gelen AK Parti Hatay meclis grubu İl Başkanı Mehmet Yeloğlu Başkanlığı’nda toplandı.

Parti toplantı salonunda düzenlenen programa; AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’nun yanı sıra, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ile meclis üyeleri katıldı. Yapılan toplantıda meclisin çalışmaları, bugüne kadar yapılan çalışmalar ile gündem maddeleri görüşüldü.

‘HATAY’IMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’
Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi gündem maddeleri konularına değinen AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “Bizler AK Parti Hatay meclis grubu olarak hizmetleri tıkayan değil, hizmetlere yardımcı olan bir ekip olacağız. Hatay’ımızın tamamına hizmet götürme noktasında çalışacağız. Gündem maddelerinin ilki olan Kurtuluş Caddesi’nin trafiğe kapatılması önemli bir konu. Bu konuda Hatay Valimiz Rahmi Doğan, Antakya Belediye Başkanımız, Hatay milletvekilleri başkanlığında bir toplantı yapılmış. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın Kurtuluş Caddesi yayalaştırma projesi kapsamında alternatif güzergâh olarak Uğur Mumcu Caddesi, M. Kemal Şeyhoğlu Caddesi ile 1. Cadde kamulaştırma ve yol çalışmalarının yapılabilmesi için 100 milyon borçlanma yetkisi görüşülmüş. Hatay Büyükşehir Belediyesi taleplerini kabaca istemesi doğru bir şey değil. Büyükşehrin bu gibi konularda bizlere de bilgi vermesi gerekmektedir” dedi.
Başkan Yeloğlu’nun konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>