GÜZEL ÇOCUKLAR İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz İlçesinde kısa bir süre önce faaliyete giren Paradise Restaurant, korunmaya muhtaç çocuklara yönelik bir iftar yemeği verdi.

Paradise Restaurant’ın başarılı sahibi Hakan Odabaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına katılan çocukların neşeleri görülmeye değerdi. İskenderun’da bulunan sevgi evlerinde hayatlarını sürdüren korunmaya muhtaç çocuklar geride bıraktığımız haftasonu Arsuz ilçesinde bulunan Paradise Restaurant ‘ta bir araya geldiler. Çocukevleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mehmet Sönmez’in de hazır bulunduğu iftar yemeğinde yaklaşık 50 çocuk iftarını burada açtı.

Oldukça neşeli ve güzel bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğine katılan minik konuklar, misafirperverliklerinden dolayı Paradise Restaurant Sahibi Hakan Odabaş’a teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

11 ayın sultanı Ramazan ayında böylesine bir güzelliğe vesile olunmasının önemine dikkat çeken Çocukevleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mehmet Sönmez, iftar programı sonrası yaptığı konuşmada; “Restoran sahibimiz Hakan beye korunmaya muhtaç çocuklarımıza verdiği bu yemekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu tür etkinliklerle yeniden bir araya geleceğiz. Kendisinden Allah razı olsun” dedi. Paradise Restaurant Sahibi Hakan Odabaş yaptığı açıklamada ise her zaman bu tür etkinliklere kapılarının açık olduğunu belirtti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>